fbpx

Organizujesz konferencję albo wydarzenie networkingowe? Chcesz trafić ze swoim pomysłem do właściwych ludzi?
Dzięki CluB2B to prostsze, niż dotychczas!

W CluB2B dbamy o społeczność przedsiębiorców. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy rozwiązanie, które sprawi, że zrobienie konferencji, spotkania networkingowego lub tematycznego będzie nie tylko niezwykle proste, ale także przyniesie wymierne korzyści. Zobacz jakie to łatwe!

Trafiaj do właściwych ludzi

Wszyscy użytkownicy Club2B to przedsiębiorcy. Dlatego zaproszenie na spotkanie przedstawicieli konkretnych branż czy regionów jest teraz niezwykle proste. Nie musisz poświęcać czasu i energii na profilowanie oferty – z Club2B zrobisz to w kilku prostych krokach.

Obniżaj koszty

Club2B dba o Twoje finanse. Prowizja serwisu jest najniższa na rynku, dlatego więcej pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni. Ponadto dzięki naszej wirtualnej walucie, Grosze Club2B, regularnie organizując wydarzenia i udzielając się w społeczności zyskasz dodatkowe środki na reklamę swoich przyszłych eventów. Bez żadnego wkładu finansowego z Twojej strony!

Poznaj swoich gości

Club2B nie tylko ułatwia Ci przygotowanie oferty. Dzięki temu, że wszystkie profile użytkowników są szczegółowo uzupełnione, możesz dokładnie zobaczyć, kto zapisał się na Twoje wydarzenie. Teraz łatwiej zaplanujesz przebieg wydarzenia, treść dyskusji czy networking.

Tego nie znajdziesz nigdzie indziej:

CluB2B to przede wszystkim społeczność ludzi biznesu

W CluB2B znajdziesz przedsiębiorców oraz całe kluby biznesu i zrzeszone w nich firmy. Dlatego to serwis społecznościowy, który wynosi networking na nowy poziom, łącząc ludzi biznesu z całej Polski. Jednocześnie CluB2B to świetne miejsce do promowania marki osobistej, dzielenia się wiedzą i szukania nowych rozwiązań.

Jeśli przeglądasz tę stronę, z pewnością chcesz, aby Twoje wydarzenia zawsze przynosiły korzyści Tobie oraz uczestnikom. Z CluB2B staje się to niezwykle łatwe. Szczegółowo uzupełnione profile użytkowników pozwolą Ci poznać Twoich gości, dokładnie zaplanować dyskusję i przebieg spotkania. Również uczestnicy będą przygotowani na to, kogo zobaczą na Twoim evencie. Masz pewność, że na wydarzenie przyjdą osoby zdecydowane i nie będzie tam nikogo „z przypadku”. Strony klubów biznesu oraz treści tworzone przez użytkowników CluB2B pozwolą Ci poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, a także lepiej poznawać polskie środowisko biznesowe, planować następne wydarzenia i zyskiwać cenne kontakty w całym kraju.

Kategorie tematyczne i zaawansowana wyszukiwarka

Dzięki temu, że każde wydarzenie zyskuje precyzyjny opis i kategorie, wyszukiwanie poszczególnych eventów jest proste, intuicyjne i niezwykle precyzyjne. Zainteresowani uczestnicy z łatwością odnajdą spotkania, w których chcą wziąć udział, a Ty zyskujesz gwarancję, że Twoi goście wiedzą, na co się piszą. A może Ty też chcesz wziąć udział w jednym z bieżących wydarzeń?

Im więcej wydarzeń dodajesz tym większy budżet reklamowy otrzymujesz na ich promowanie

Nasza wirtualna waluta, Grosze CluB2B, pozwala zyskać więcej niż żywa gotówka. Nie wierzysz? A co powiesz na dodatkowy budżet reklamowy, który zyskujesz wyłącznie w zamian za swoją aktywność na CluB2B? Reklama w CluB2B jest niezwykle precyzyjna i doskonale dopasowana do grup zainteresowanych Twoimi wydarzeniami. Dzięki temu nie tylko możesz promować kolejne wydarzenia zupełnie za darmo, ale także Twoja organizacja częściej pojawia się w wynikach wyszukiwania i z eventu na event staje się coraz lepiej rozpoznawalna. Grosze CluB2B możesz także wymienić na poprawę funkcjonalności swojego profilu lub bilety na wydarzenia

Prosta zasada Win - Win!

Jeśli zarabiasz na wydarzeniu to ponosisz opłaty.

Sprzedajesz bilety na wydarzenia?

1 zł od biletu + 2,5% od ceny brutto biletu
  • od każdego sprzedanego biletu,
  • bez abonamentu i ukrytych opłat,
  • prowizja podlega negocjacji przy organizacji większej liczby wydarzeń.

Wydarzenie bezpłatne?

  • Wszystkie funkcje portalu bezpłatnie.
  • Bez abonamentu i ukrytych opłat.
0 zł

Za każdą aktywność związana z wydarzeniami otrzymasz grosze cB2B

Za każdą aktywność związaną z tworzeniem, aktualizacją, zaproszeniem gości, dodawanie ogłoszeń zostaniesz wynagrodzony groszami cB2B. Zapłacisz nimi za kampanię reklamową swojej firmy, wydarzenia lub strony www oraz zwiększyć funkcjonalność Twojego profilu przedsiębiorcy.

Twoje wydarzenie może otrzymać promocję na naszym kanale CluB2B.tv

Za każdą aktywność związaną z tworzeniem, aktualizacją, zaproszeniem gości, dodawanie ogłoszeń zostaniesz wynagrodzony groszami cB2B. Zapłacisz nimi za kampanię reklamową swojej firmy, wydarzenia lub strony www oraz zwiększyć funkcjonalność Twojego profilu przedsiębiorcy.

Promowanie Twojego wydarzenia w naszych grupach CluB2B na FB

Posiadamy 16 wojewódzkich grup dyskusyjnych zrzeszających prawie tysiąc przedsiębiorców w których może pojawić się informacja o Twoim wydarzeniu lub we wszystkich jednocześnie.

Jeden panel organizatora - wiele możliwość!

Korzystaj bezpłatnie!

Opłata od biletów jest tylko w płatnych wydarzeniach.

Masz pytania? +48 504 590 721

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób płacę prowizję od sprzedaży?

Jeżeli organizator przyjmuje płatności za pośrednictwem CluB2B to prowizja portalu wynosi (1 zł + 2,5%) oraz prowizja za obsługę płatności online (1,9%) odejmowana jest od kwoty przychodu ze sprzedaży biletów. Pomniejszona o prowizję kwota przelewana jest na konto organizatora na podstawie faktury VAT z interwałach co 7 dni. Jeżeli płatności dokonywane są bezpośrednio na konto organizatora (Przelewy24, TPay), CluB2B wystawia fakturę z tytułu prowizji serwisu CluB2B (tj. 1 zł + 2,5%).

Chcesz ustalić zakres i warunki współpracy?

Organizujesz więcej wydarzeń?
Masz pytania techniczne dotyczące funkcjonowania portalu?
Skontaktuj się z nami. Przygotujemy wyjątkową ofertę dla Twojej działalności.
+48 504 590 721
info@CluB2B.pl

COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START