fbpx

Społeczność ludzi biznesu

O nas
CluB2B - Społeczność ludzi biznesu

Dlaczego powstał portal?

Dlaczego powstał portal
Będąc przedsiębiorcą, z pewnością niejednokrotnie poszukiwałeś/-aś sprawdzonych kontrahentów do współpracy. Tzw. poczta pantoflowa jest metodą sprawdzoną, jednak czasem tego typu poszukiwania zajmują zbyt wiele cennego czasu. Wszyscy przedsiębiorczy ludzie doskonale wiedzą, że czas to pieniądz.
01
Dlaczego zatem nie stworzyć takiego środowiska, które będzie zrzeszało same sprawdzone podmioty?
02
Dlaczego nie wykreować przestrzeni, w której będzie wiele profesjonalnych firm oraz różnych organizacji biznesowych, do których w ciągu kilku minut będziemy mieli nieograniczony dostęp?
03
Dlaczego nie zoptymalizować swojego biznesu do granic możliwości, gdzie mogą jedynie istnieć techniczne ograniczenia systemu komputerowego (chwilowe, gdyż postęp mknie z minuty na minutę)?
04
Dlaczego nie współtworzyć miejsca rekomendowania swoich produktów?
Oto główne powody stworzenia przez nas takiego właśnie miejsca, które będzie inkubatorem przedsiębiorczości i galopującego rozwoju biznesowego wszystkich klubowiczów.

Dla kogo powstał portal?

Dla przedsiębiorców i/lub ludzi przedsiębiorczych. Dla osób, które chcą być jednocześnie bezkonkurencyjne, skuteczne i posiadać czas na inne, ważne dla siebie rzeczy.

01
Jeśli jesteś otwartym, kreatywnym i posiadającym wartościowe produkty przedsiębiorcą, to z całą pewnością jest to miejsce dla Ciebie. Każdy typ przedsiębiorcy z każdej branży znajdzie na platformie szereg ciekawych dla siebie możliwości.
02
Jeśli chcesz promować siebie, swoją firmę czy dobra i usługi w optymalny biznesowo sposób, to jest to miejsce dla Ciebie.
03
Jeśli masz potrzebę poszukiwania najlepszych produktów oraz rekomendowanych za niezwykłą rzetelność przedsiębiorców, ten portal jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.
Zrzeszenie w jednym miejscu setek organizacji biznesowych oraz tysięcy przedsiębiorców sprawia, iż z całą pewnością miejsce to będzie miało ogromny potencjał, aby zrealizować Twoje biznesowe potrzeby najszybciej, jak to jest tylko możliwe.
Dla kogo powstał portal

Po co powstał portal?

Po co powstał portal
Portal powstał, aby stworzyć elitarną grupę wyselekcjonowanych przedsiębiorców, w której w naturalny, lecz na najwyższym poziomie biznesowym sposób zainteresowani będą ze sobą współpracować i nawzajem siebie rekomendować.

01
Przyjazne środowisko biznesowe w dobie czasem nieuczciwej i niezdrowej konkurencji jest towarem deficytowym. Nasze doświadczenia biznesowe zarówno krajowe, jak i zagraniczne, potwierdzają, iż nie jest to tylko problem naszego rynku.
02
Dzięki realizacji oraz uczestniczeniu w licznych projektach biznesowych mieliśmy możliwość przekonać się, jak wpływa otoczenie biznesowe na wielkość osiąganego sukcesu.
03
Wszystkie nasze doświadczenia, sukcesy i porażki (które stanowią dla nas cenne lekcje) sprawiły, iż powstała w nas wewnętrzna potrzeba stworzenia takiej przestrzeni biznesowej, w której każdy będzie miał możliwość zaistnienia.
Zasady funkcjonowania portalu dają możliwość wyselekcjonowania rzetelnych przedsiębiorców, którzy będą w naturalny sposób pozycjonowali się na ekspertów, dzięki czemu przyspieszą proces decyzyjny wyboru właśnie ich ofert przez pozostałych.

Partnerzy strategiczni

plc-logo.png
logo.png

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę lub organizujesz wydarzenie, które potrzebuje wsparcie medialnego.

Administrator portalu

Polish Business Club Sp. z o.o.
ul. Humańska 8
00-789 Warszawa
NIP: 701-036-68-93

COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START