fbpx

KLUBY BIZNESU

Ta część portalu pozwala Ci poznać poszczególne kluby, ich specyfikę, członków, zakres oferowanych produktów i prowadzonych działań.

Dla Twojego klubu może stanowić to idealne rozwiązanie marketingowe, które usprawni komunikację oraz możliwości reklamy i zwiększenia zasięgu oddziaływania.

01
Dzięki korzystaniu z systemu klubów będziesz mógł przeszukiwać użytkowników na portalu po przynależności do klubu a dodatkowo w szczegółach dowiesz czym zajmuje się każdy z przedsiębiorców zrzeszonych w klubie
02
Możesz znaleźć wszystkie liczące się organizacje biznesowe w jednym miejscu, ponadto zyskujesz dostęp do wszystkich wydarzeń biznesowych w twojej okolicy, wraz z informacją o organizatorze. 
03
Dzięki temu masz możliwość poznania organizacji biznesowych z twojego regionu, ich aktywności oraz sposoby działania.

Będąc już członkiem Club2B będziesz mógł w prosty sposób aplikować o członkostwo w klubie. Każdy z członków klubu otrzymuje pins na awatarze z logo organizacji do której należy. Jako członek już istniejącego lokalnego klubu biznesowego otrzymasz wiele narzędzi do komunikacji z innymi przedsiębiorcami zrzeszonymi w tym klubie.

 

 

KLUBY BIZNESU NA NASZYM PORTALU

DOŁĄCZ DO NAS I WYBIERZ KLUB DO KTÓREGO CHCESZ DOŁĄCZYĆ

Zależy Ci na znalezieniu osób które mają takie same cele w życiu? Chciałbyś poznać przyszłych partnerów i nawiązać biznesowe relacje? Zarejestruj się i nie marnuj dłużej czasu!                              

NEWSLETTER - POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START