fbpx

Blogi CluB2B

Blogi pisane przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.
Certyfikowany Ekspert ds. Metali Szlachetnych Auvesta Edelmetalle AG i Metali Strategicznych SMH Schweizerische Metallhandels AG Deutschland. Członek Stowarzyszenia Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Wartości oraz lider Klubu Fizycznej Ekonomii Mazowsze.

Jestem Interim Managerem w obszarze Doradztwa i Rozwoju Biznesu – Księgowość, Podatki, HR, Kadry i Place, współpraca z osobami Niepełnosprawnymi, Planowanie Finansowe oraz Prawo i Administracja. Jestem ekspertem w zakresie Transgranicznego Zatrudnienia – delegowanie pracowników z Polski do innych krajów oraz legalizacja zatrudnienia...

Jestem Interim Managerem w obszarze Doradztwa i Rozwoju Biznesu – Księgowość, Podatki, HR, Kadry i Place, współpraca z osobami Niepełnosprawnymi, Planowanie Finansowe oraz Prawo i Administracja. Jestem ekspertem w zakresie Transgranicznego Zatrudnienia – delegowanie pracowników z Polski do innych krajów oraz legalizacja zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Aktualnie prowadzę własną Firmę Consultingową, jestem wykładowcą w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, Dyrektorem ds. Rozwoju w European Federation of Financial Professional Poland oraz pełnię funkcję Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet i jestem Mentorem w programach Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. Ponadto realizuję projekty Interim Managera i współpracuję z Izbami, Stowarzyszeniami oraz Fundacjami.

Więcej
COM_PAYPLANS_LOGGER_CRON_START